PuZZLe, меблі на замовлення у Чернівцях

Меблі

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 19:00
Закрито

Продуманий інтер’єр будь-якого приміщення, а особливо вашого помешкання - це гарантія практичності та комфортного перебування там. Не секрет, що кожна людина хоче жити в комфорті, з радістю повертатися додому чи у власний офіс розуміючи, що там йому дуже зручно. Проте лише власними зусиллями зробити це буває доволі складно, адже потрібно врахувати усі деталі. І буває таке, що магазини меблів можуть не задовольнити ваші бажання та креативні ідеї. І саме у цей момент на допомогу приходить салон виготовлення меблів «Puzzle».

Меблі, фото-1

Ми пропонуємо такі послуги:

  • виїзд на заміри приміщення;
  • проектування меблів з урахуванням особливостей приміщення (3D-дизайн за бажанням клієнта);
  • виготовлення та встановлення корпусних меблів будь-якої складності: кухні; спальні; вітальні; дитячі; передпокої; шафи-купе; офісні меблі;
  • детальна консультація наших клієнтів. 

У своїй роботі ми використовуємо різні матеріали від українських та європейських виробників, в тому числі й дерево. Саме тому ви можете бути впевнені у високій якості виготовлених нами меблів.

Для вас працюють справжні фахівці своєї справи, працівники з багаторічним досвідом, які добре спеціалізуються у своїй справі. І виходячи з цього можна зробити висновок, що всю роботу ми виконуємо швидко та злагоджено й працюємо не на кількість, а на якість. 

Меблі, фото-2

Саме тому якщо ви у пошуках меблів для вашого дому - не обмежуйте свою фантазію, адже «Puzzle» завжди готовий вам допомогти у втіленні ваших задумів! 

Ми в мережі